Soběslavská skupina PROJEKT působí už od roku 1999 na různých akcích , ať už zábavách , podnikových akcích a školeních , soukromých oslavách , předváděcích a reklamních akcích , vernisážích , svatbách , v rekreační sezóně i na různých večírcích pořádaných k zábavě rekreantů a to na území celé ČESKÉ REPUBLIKY. PROJEKT je vybaven vlastní profesionální zvukovou aparaturou a vlastní dopravou .
Repertoár skupiny je sestaven s celkem širokého výběru žánrů ( viz repertoárový list) . Jedním z hlavních je hudba country a to jak klasické tak moderní . Z dalšího stojí za zmínku repertoár skupiny OLYMPIC , J.SCHELINGER , J. RÁŽ , KATAPULT , K. ZICH , DIRE STRAITS , E. PRESLEY apod. V repertoáru skupiny je též série latinsko – amerických písní jako například VOLARE , QUANTANAMERA , BESAME MUCHO atd.


Na soukromých oslavách a svatbách je nezbytná hudba v lidovém tónu a tak i tento žánr je , i když pouze okrajově , obsažen v repertoáru skupiny .

Členové skupiny PROJEKT :

  • Jindřich KOCOUREK - zpěv , elektrická kytara , akustická kytara , MIDI + AUDIO SEQUENCER .
  • Petr LÍKAŘ - zpěv , 5 strunná basová kytara .
  • Skupinu možno objednat i v hojnějším počtu muzikantů . PROJEKT má v záloze několik kvalitních hudebníků , kteří jsou zvyklí vystupovat se skupinou jako hosté . Jsou to například : Petr ČAPEK , František Václav ZIKMUND , Antonín ZÁZVŮREK atd.

    [CNW:Counter]